Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 59.99 €
a máte dopravu ZADARMO!

TechDeck TOY MACHINE 4PK

Katalógové číslo: 51956578
Model: TOY MACHINE 4PK

Pozor TECH DECK si pre Vás pripravil tento jedinečný pack fingerboardov TECH DECK TOY MACHINE 4PK , ktorý Ti nemôže chýbať! Veľké balenie, súčasťou ktorého sú štyri dosky, ktoré si je možné s príslušenstvom nakombinovať, ako uznáš za vhodné! Neváhaj a poď mrknúť na toto jedinečné balenie od TECH DECK!

Obsah balenia:

  • 1x komplet fingerboard
  • 3x samostatná doska
  • 6x trucky
  • žlté kolieska
  • skrutky
  • náradie
  • samolepky

Veľmi obľúbené fingerboardy od značky TECH DECK sú navrhnuté podľa svetoznámych skateboardových značiek, ktoré prinášajú nezabudnuteľné originálne designy!
Pokiaľ si milovník skateboardingu a chceš každú voľnú chvíľu tráviť jazdením a učením sa novým trikom, je táto zábava priamo pre Teba! Skateboarding nie je ľahký a to isté sa dá povedať aj o fingerboardingu. Tak začni trénovať! Vytvor si svoj skatepark aj fingerboard a uč sa triky priamo od majstrov, ktorí pre Teba pripravili množstvo kôstkových videí!

Ide o minimalistický prototyp skateboardu, ktorý je určený práve ich milovníkom! Uchopenie fingerboardu na vrchnej strane je rozhodujúcim faktorom kvality Tvojej jazdy a trikov. Ďalšími zásadnými bodmi sú nose a tail, ktorý určujú špičku a pätu dosky. Kolieska a dosku spájajú trucky, obsahujúce okrem iného aj puzdrá ktoré majú zásadný vplyv na točivosť fingerboardu. Čím mäkšie a voľnejšie puzdro je, tým ľahšie doska zatáča. Podrobné vysvetlenie manipulácie s fingerboardom nájdeš vo videu pod textom.

Brand TECH DECK dodáva aj autentické repliky BMX kolies , kovových rámov a grafiky od najlepších svetových značiek! Skutočné kolesá - neskutočné triky! To sú jedinečné BMX kolesá s identickými detailmi a vynikajúcim výkonom, ktoré inde nenájdeš! Zbieraj limitované edície BMX bicyklov a staň sa profíkom!

Mrkni na video od profíkov a inšpiruj sa! wink

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@megaskate.sk, radi Vám pomôžeme.Hore