Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 59.99 €
a máte dopravu ZADARMO!

TechDeck FINESSE SONIC

Katalógové číslo: 51956288
Model: FINESSE SONIC

Fingerboard TECH DECK FINESSE SONIC je jedinečný kúsok s retro dizajnom. Doska je opatrená konkávy, v ktorej skvele drží prsty a trucky sú vybavené bushing pre skvelú odozvu aj pri tých najťažších trikoch. Plne vybavený fingerboard, ktorý by nemal chýbať v tvojej zbierke!

Obsah balenia:

  • 1x kompletne zostavený fingerboard s dĺžkou cca. 96 mm
  • príslušenstvo - samolepky, stojan na fingerboard, náhradné kolieska, náradie

Veľmi obľúbené Fingerboardy od značky TECH DECK sú navrhnuté podľa svetoznámych skateboardových značiek, ktoré prináša nezabudnuteľné originálne designy!
Pokiaľ si milovník skateboardingu a chceš každú voľnú chvíľu tráviť jazdením a učením sa novým trikom, je táto zábava priamo pre Teba! Skateboarding nie je ľahká a to isté sa dá povedať aj o fingerboardingu. Tak začni trénovať! Vytvor si svoj skatepark aj fingerboard a uč sa triky priamo od majstrov, ktorí pre Teba pripravili veľa kôstkových videí!

Ide o minimalistický prototyp skateboardu, ktoré je určený práve ich milovníkom! Uchopenie fingerboardu na vrchnej strane je rozhodujúcim faktorom kvality Tvoje jazdy a trikov. Ďalšími zásadnými body sú nose a tail, ktorý určujú špičku a pätu dosky. Kolieska a dosku spájajú trucky, obsahujúci okrem iného aj puzdrá ktoré majú zásadný vplyv na točivosť fingerboardu. Čím mäkšie a voľnejšie puzdro je, tým ľahšie doska zatáča. Podrobné vysvetlenie manipulácie s fingerboardom nájdeš vo videu pod textom.

Brand TECH DECK dodáva aj autentické repliky BMX kolies, kovových rámov a grafiky od najlepších svetových značiek! Skutočná kolesá - neskutočné triky! To sú jedinečná BMX bicykle s identickými detailmi a vynikajúcim výkonom, ktorá inde nenájdeš! Zbieraj limitovanej edície BMX kolies a staň sa profíkom!

Uč sa od profík z TECH DECK a staň sa profíkom! wink

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@megaskate.sk, radi Vám pomôžeme.Hore