Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 59.99 €
a máte dopravu ZADARMO!

Spinera LIGHT

Katalógové číslo: 90380990
Model: LIGHT
561,85 €
VYPREDANÉ

Spinera Light 11 8 je nafukovací paddleboard zo série suler ľahkých paddleboardov od brandu Spinera . Stačí len zabaliť, hodiť batoh na chrbát a vyraziť k rybníku alebo rieke. Vďaka svojej veľkosti, tvaru a vysokému výtlaku sa tento paddleboard radí medzi univerzálne plaváky. Nosnosť plaváka je až 180 kg, ideálna je ale maximálne 120 kg. Pevnosť a stabilný oblý tvar je ideálny pre začiatočníkov, zaručuje pohodlnú jazdu aj neskúseným jazdcom. Pokiaľ hľadáte ľahký paddleboard, ktorý bude ideálny na cesty, tak je tento skvelou voľbou.

Tak neváhajte, objednajte plavák Spinera Light 11 8 a vyrazte na rybník!

Ešte si nie ste istí? Tak pozrite na pár dôvodov, prečo si vybrať práve tento plavák.

Určite tiež odporúčame prečítať si nášho sprievodcu na výber správneho paddleboardu na odkaze nižšie.

Tento model disponuje veľkou stabilitou vďaka veľkému chvostu a širokej palube. Rovnako tak jeho dĺžka a tuhosť zaisťuje dobrý kontakt s vodou a vysokú rýchlosť a zároveň stabilitu. Jednovrstvová konštrukcia je signifikantná pre paddleboardy od brandu Spinera , jedná sa konkrétne o technológiu ULT Single Layer – Ultra Light Technology Dropstitch pre zaistenie väčšej tuhosti paddleboardu a veľkej ľahkosti. Rovnako tak signifikantná pre paddleboardy Spinera je vnútorná hubovitá štruktúra, ktorá po nafúknutí na odporúčaný tlak ( 13 PSI ) dosahuje vysokú tuhosť. Najvyšší možný tlak po nafúknutí je 15 PSI . Takto vysoké jednotky však neodporúčame. Odnímateľná flosna je samozrejmosťou, rovnako tak povrch s príjemnou nášľapnou vrstvou EVA . Zároveň nájdete v prednej časti gumičky na uchytenie nejakej nevyhnutnosti. Po stranách tiež nájdete kovové oká, tzv. D-ringy , na uchytenie príslušenstva pre paddleboard.

Nemôžeme zabudnúť ani na najväčšiu výhodu nafukovacích paddleboardov, ktorou je skladnosť . Zložený a stlačený paddleboard bez problémov uložíte do auta, lodnej skrinky alebo napríklad pod posteľ.

Tvar / UrčenieAllround
Dĺžka11´8" / 360 cm
Šírka33" / 84cm
Hrúbka6" / 15cm
Výtlak360 L
Doporučená hmotnosť jazdca120 kg
Hmotnosť paddleboardu7,5 kg
Tuhosť/doporučený tlakMaximálny 15 PSI / Odporúčaný 15 PSI
TechnológieULT Single Layer – Ultra Light Technology Dropstitch
Druh/Rozmiestnenie finiek2 odnímatelné
V sade s veslomÁno
Veslo za zvýhodnenú cenuNie
Možnosť pripojiť sedačkuÁno
Možnosť pripojiť plachtuNie
Extra výbava v ceneLeash
Súčasť baleniaFlosna
Leash
Paddleboard
Transportná taška
Pumpa
Pádlo

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@megaskate.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore