Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 59.99 €
a máte dopravu ZADARMO!

GLADIATOR Origin

Katalógové číslo: 90544842
Model: Origin
529,64 €
VYPREDANÉ

GLADIATOR Origin 10'8"x34" je univerzálny nafukovací paddleboard od brandu GLADIATOR . Stačí len zabaliť, hodiť batoh na chrbát a vyraziť k rybníku alebo rieke. Vďaka svojej veľkosti, tvaru a vysokému výtlaku sa tento paddleboard radí medzi allroundové plaváky. Nosnosť plaváka je až 120 kg, ideálna je ale maximálne cca 95 kg. Pevnosť a stabilný oblý tvar je ideálny pre začiatočníkov, zaručuje pohodlnú jazdu aj neskúseným jazdcom. Pokiaľ hľadáte paddleboard na pokojné vychádzky, tak bude tento allroundový plavák ideálnym parťákom.

Tak neváhajte, objednajte plavák GLADIATOR Origin a vyrazte na rybník!

Ešte si nie ste istí? Tak pozrite na pár dôvodov, prečo si vybrať práve tento plavák.

Určite tiež odporúčame prečítať si nášho sprievodcu na výber správneho paddleboardu na odkaze nižšie.

Tento model disponuje veľkou stabilitou vďaka veľkému chvostu a širokej palube. Rovnako tak jeho dĺžka a tuhosť zaisťuje dobrý kontakt s vodou a vysokú rýchlosť a zároveň stabilitu. Dvojvrstvová konštrukcia je signifikantná pre paddleboardy od brandu GLADIATOR , jedná sa konkrétne o technológiu MSL na zabezpečenie väčšej tuhosti paddleboardu. Rovnako tak signifikantný pre paddleboardy GLADIATOR je vnútorná hubovitá štruktúra, ktorá po nafúknutí na odporúčaný tlak ( 20 PSI ) dosahuje vysokú tuhosť. Najvyšší možný tlak po nafúknutí je 26 PSI . Takto vysoké jednotky však neodporúčame. Odnímateľná flosna je samozrejmosťou, rovnako tak povrch s príjemnou nášľapnou vrstvou EVA . Zároveň nájdete v prednej časti gumičky na uchytenie nejakej nevyhnutnosti.

Nemôžeme zabudnúť ani na najväčšiu výhodu nafukovacích paddleboardov, ktorou je skladnosť . Zložený a stlačený paddleboard bez problému uložíte do auta, lodnej skrinky alebo napríklad pod posteľ.

Tvar / UrčenieAllround
Dĺžka10'8" / 325cm
Šírka34" / 86 cm
Hrúbka6" / 15cm
Výtlak300 L
Doporučená hmotnosť jazdca95 kg
Hmotnosť paddleboardu11,0 kg
Tuhosť/doporučený tlakMaximálny 25 PSI / Odporúčaný 20 PSI
TechnológieDouble Layer Dropstitch
Druh/Rozmiestnenie finiek1 nasúvací
V sade s veslomÁno
Súčasť baleniaPumpa
Pádlo
Flosna
Leash
Paddleboard
Opravná sada
Transportná taška

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@megaskate.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore