Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 59.99 €
a máte dopravu ZADARMO!

Aqua Marina Atlas SKY GLIDER

Katalógové číslo: 90545313
Model: Atlas
410,27 € 631,18 €
Ušetríte: 220.91€ Zľava: 35%
VYPREDANÉ

Aqua Marina Atlas SKY GLIDER 12'0" x 34" x 6" je nafukovací paddleboard od brandu Aqua Marina . Stačí len zabaliť, hodiť batoh na chrbát a vyraziť k rybníku alebo rieke. Vďaka svojej veľkosti, tvaru a vysokému výtlaku sa tento paddleboard radí medzi univerzálne allround plaváky.Maximálna nosnosť plaváka je až 180 kg, vďaka tomu je vhodný pre naozaj veľkých chlapov.Pre optimálny pocit z jazdy je ideálna váha jazdca maximálne 130 kg.Pevnosť a stabilný oblý tvar je ideálny pre začiatočníkov, zaručuje pohodlnú jazdu aj neskúseným jazdcom.

Tento model patrí medzi novinky roku 2023 a patrí do radu ALL-AROUND ADVANCED . Všetky modely z tohto radu disponujú vylepšenou technológiou a optimalizovaným tvarom. Na rozdiel od nižšieho radu ALL-ROUND sú tieto paddleboardy užšie a umožňujú tak rýchlejšiu jazdu.

Tak neváhajte, objednajte plavák Aqua Marina Atlas a vyrazte na rybník!

Ešte si nie ste istí? Tak pozrite na pár dôvodov, prečo si vybrať práve tento plavák.

Určite tiež odporúčame prečítať si nášho sprievodcu na výber správneho paddleboardu na odkaze nižšie.

Paddleboard Aqua Marina Beast disponuje novou technológiou DOUBLE STRINGER TECHNOLOGY. Väčšiu stabilitu a zároveň aj responzivitu ponúka vystuženie, ktoré je tu vyriešené pomocou dvoch PVC pásov. Vďaka použitej technológii dosahuje tento plavák mimoriadnu tuhosť, výrobca uvádza až o 20% vyššiu oproti predchádzajúcim modelom. Odporúčaný tlak je 13 PSI . Najvyšší možný tlak po nafúknutí je 15 PSI . Takto vysoké jednotky však neodporúčame. Odnímateľná zaklapávacia Swift Attach fina je samozrejmosťou, rovnako tak povrch s príjemnou nášľapnou vrstvou s protišmykovým Diamond vzorom. Okrem toho nájdete na zadnej časti tzv. Kick pad, ktorý vás podrží rýchlej otočke. Zároveň nájdete v prednej časti ploché gumičky RED STRAP™ na uchytenie nejakej nevyhnutnosti. Nájdete tu aj D-ringy, to sú kovové oká, ktoré slúžia na upevnenie kajakovej sedačky.

Nemôžeme zabudnúť ani na najväčšiu výhodu nafukovacích paddleboardov, ktorou je skladnosť . Zložený a stlačený paddleboard bez problému uložíte do auta, lodnej skrinky alebo napríklad pod posteľ.

Tvar / UrčenieAllround
Dĺžka12'0" / 366 cm
Šírka34" / 86 cm
Hrúbka6" / 15cm
Výtlak398 L
Doporučená hmotnosť jazdca130 kg
Hmotnosť paddleboardu11,8 kg
Tuhosť/doporučený tlakMaximálny 15 PSI / Odporúčaný 13 PSI
TechnológieDouble Stringer technology
Druh/Rozmiestnenie finiek1 nasúvací
V sade s veslomÁno
Možnosť pripojiť sedačkuÁno
Súčasť baleniaPádlo
Flosna
Leash
Paddleboard
Transportná taška
Pumpa

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@megaskate.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore